Hakkımızda

Hakkımızda

Serra Sultan

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile gıda sektöründe hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz kurucuları ticari hayatlarına 1984 yılında gıda ürünleri ithalatı ile başlamıştır. Ticari hayat içerisinde kazanmış oldukları tecrübelerle 1993 yılında şirketleşmeye giderek ilk kurumsal şirketi kurmuşlardır. Bu süre içerisinde gıda ile başlayan faaliyetlerine inşaat ve tekstil sektörlerindeki faaliyetlerini de eklemiştir. Şirketimizin temeli gıda sektörüne dayanmaktadır.

Gıda sektöründe özellikle ceviz, badem, karabiber, tarçın başta olmak üzere bilimum baharat ve kuruyemiş çeşitleri, konserve, reçel, bal ve dondurulmuş gıdalar üzerinde ticari faaliyetlerimiz sürerken, her geçen gün ürün portföyümüz genişlemektedir.

4 kuşaktan süre gelen baharat ve kuruyemiş sektöründeki deneyimimizden almış olduğumuz tecrübelerle sektörde emin adımlarla ilerlemekte olup konserve bal ve sutlebi çeşitleriyle ürün portföyümüzü genişletmekteyiz faaliyet alanımızda büyük yatırımlar yapan firmamız etik değerlerden üstün kalite anlayışından taviz vermeyerek sektördeki başarısını her geçen gün arttırmaktadır. İşinde profesyonel kadromuz, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışan birimlerimiz, müşteri odaklı çalışan satış ve pazarlama departmanımız, yurt dışına ürün pazarlayan ihracat birimlerimizin ortak birleştiği noktada şirketlerimiz gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com